Loading image
Grey Mocha Hakkında
marble,limestone,natural stone,salem grey limestone,salem gold limestone,grey mocha marble,river grey marble,marble blocks,marble slabs,marble tiles,limestone blocks,limestone slabs,limestone tiles,salem grey limestone blocs,salem grey limestone slabs,salem grey limestone tiles,salem gold limestone blocks,salem gold limestone slabs,salem gold limestone tiles,provence limestone blocks,provence limestone slabs,provence limestone tiles,grey mocha marble blocks,grey mocha marble slabs,grey mocha marble,river grey marble blocks,river grey marble slabs,river grey marble tiles,tiles,flooring,cladding,facade,honed,polished,sandblasted,sandblasted&brushed,renaissance,bushhammered,bushhammered&brushed,tumbled,tumbled&brushed,brushed,quarry,marble quarry,limestone quarry,
8126
page-template-default,page,page-id-8126,elision-core-1.0.11,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

KUSURSUZ CİLA ALMA

YÜKSEK DAYANIM

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM

ANALİZ SONUÇLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 2018 YILINDAN BU YANA

 Grey Mocha, yüksek yoğunluk değeri ve mükemmel cila alma özelliğinde olan çok değerli bir mermerdir. Eşsiz özellikleri onu herhangi bir projeye stil ve zarafet kazandırmak için değerli bir bileşen yapar.

 

 Tipik rengi, geçiş tonları ve parlak beyaz damarları ve minik altın damarları olan yoğun bir gri mermerdir. Bu da onu çağdaş zevkler için mükemmel bir seçenek haline getirmektedir.

 

 Grey Mocha Mermer zemin ve duvar kaplaması kullanıma uygundur. Tasarımcının bookmatch plakalarla elde edeceği muhteşem geometri ile mekanları maksimize etmesini sağlar.

 

 Kromatik özellikler, rengin yoğunluğunu artıran mükemmel parlatma ile vurgulanır. Honlanmış, fırçalı gibi diğer yüzey işlem türleri onu en modern tasarımlar için mükemmel kılar.

 

 Müşterilerimizin taleplerine göre blok, plaka, fayans ve özel ölçülü kesim olarak sunulmaktadır.