Loading image
Renkler
marble,limestone,natural stone,salem grey limestone,salem gold limestone,grey mocha marble,river grey marble,marble blocks,marble slabs,marble tiles,limestone blocks,limestone slabs,limestone tiles,salem grey limestone blocs,salem grey limestone slabs,salem grey limestone tiles,salem gold limestone blocks,salem gold limestone slabs,salem gold limestone tiles,provence limestone blocks,provence limestone slabs,provence limestone tiles,grey mocha marble blocks,grey mocha marble slabs,grey mocha marble,river grey marble blocks,river grey marble slabs,river grey marble tiles,tiles,flooring,cladding,facade,honed,polished,sandblasted,sandblasted&brushed,renaissance,bushhammered,bushhammered&brushed,tumbled,tumbled&brushed,brushed,quarry,marble quarry,limestone quarry,
8124
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8124,elision-core-1.0.11,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Salem Gold Limestone

Salem Grey Limestone

Provence Limestone

tumbled & brushed 4

Antique Mix Limestone

Salem limestone ocağı birden fazla katmana sahiptir ve bir dizi farklı taş çeşidi içerir. Tipik olarak, elde edilen malzemenin türü, hangi katmanın çalışıldığına bağlıdır.

 

 Firmamız,  farklı katmanlarda aynı anda Üretim yaparak çalışmaktadır. Birden fazla katmanda çalışmak, Gürel Mermer’in tüm renklerde istikrarlı üretimine ve envanterine sahip olmasını sağlar.

 

 Blokların ortalama boyutları 1,9(H) x 2,5(L)x 1,0 metredir, Bloğun kalınlığı ocağın doğal özelliklerine göre belirlenmektedir ve bu katmana göre değişebilmektedir.

 

 Blok üretimi, ocak katmanına göre özenle ebatlanmakta ve bloklar kesinlikle karıştırılmamaktadır. Her blok üretildiği gibi hızlı bir şekilde sprey boya ile işaretlenerek tanımlanır.